Home Uncategorized Publikohen foto të reja të Lulit dhe gruas së tij shtatëzëne, është...

Publikohen foto të reja të Lulit dhe gruas së tij shtatëzëne, është kaq e bukur

59
0

Luli ka qenë pjesë e “Përputhen l” dhe së fundmi pjesë e programit “It’s my love”.

Aty ka qenë për të kërkuar dashurinë, mirëpo,sa i përket jetës private, duket se ai ka kohë që ka gjetur fatin e jetës.

Në një emision në “n’Kosove show” ai u zbulua se ka dy vite që është i lidhur.

Pas shumë insistimeve të moderatorit, në fund ai u dorëzua duke pranuar, ndër të tjera, gruaja e tij qenka në pritje të ëmbël.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here