Home Uncategorized Kështu duket sot i famshmi Mc Beka

Kështu duket sot i famshmi Mc Beka

82
0

Ylli i viteve 90-të, Mc Beka, për vite me radhë ka sjell projekte të ndryshme për publikun në Kosovë e Diasporë.

Ai, kishte shumë këngë e bashkëpunime, ndërkaq më i famshmi bashkëpunimi me Gilin në këngën “Viza C”.

Kjo këngë u bë hit i madh dhe dyshja e kënduan kudo sëbashku, ndërkohë që publiku e mësoj çdo fjalë të kësaj këngë, që i përshtatej shumë kohës, shkruan “Kosovarja”.

Mc Beka edhe tani po krijon muzikë kohë pas kohe dhe e çuditshme është se si ai nuk ka ndryshuar fare në aspektin e pamjes fizike.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here