Home Uncategorized Kërkoi nuse në emision Përputhen & Its my love – Luli i...

Kërkoi nuse në emision Përputhen & Its my love – Luli i martuar që dy vite

127
0


Lulzim Jashari kërkoi nuse në emisionin Përputhen sezonin e kaluar dhe këtë sezone në Its my love , ai këtë javë u “surprizua” nga gruaja e ti shtatzënë në emisionin n’Kosovë show.

VIDEO nga minuta 24:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here