Home Uncategorized 19-vjeçarja nga Mitrovica vuan nga tumori në zemër

19-vjeçarja nga Mitrovica vuan nga tumori në zemër

85
019-vjeçarja nga Mitrovica, Leonora Gashi, ka nevojë për ndihmë pasi vuan nga një sëmundje e rëndë.

Ajo vuan nga tumori në zemër dhe shërimi i saj kushton 51, 400 eruo euro.

Familja e saj për shkak të gjendjes jo të mirë ekonomike po kërkojnë ndihmë urgjente nga qytetarët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here