Home Uncategorized Publikohet videoja/grushta e shkelma në Pishinën e Gërmisë, momenti kur arrin Policia

Publikohet videoja/grushta e shkelma në Pishinën e Gërmisë, momenti kur arrin Policia

100
0

Grushta e shkelma në Pishinën e Gërmisë, momenti kur arrin Policia
Indeksonline pak më parë raportoi për një rrahje mes disa të rinjve në Pishinën e Gërmisë.

Derisa arsyet e rrahjes mbesin ende të paqarta, Policia ka arritur në vendngjarje për t’u marrë me rastin.

Indeksonline ka siguruar edhe pamje teksa ndodh rrahja dhe momentin kur arrin Policia.

Indeksonline ka kontaktuar me Policinë dhe është në pritje të përgjigjes për të mësuar detaje të tjera.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here