Home Uncategorized Ferizajasi ka bërë tatuazhe në trup fotot e Albin Kurtit, Vjosa Osmanit,...

Ferizajasi ka bërë tatuazhe në trup fotot e Albin Kurtit, Vjosa Osmanit, Messit e Ronaldos

100
0

Shiqeri Ramadani, 54-vjeçar, nga Ferizaj, mban në trupin e tij tatuazhe me foto të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, presidentes Vjosa Osmani dhe lojtarëve

Lionel Messi e Cristiano Ronaldo.

Ramadani ka jetuar për 24 vite në Suedi e Norvegji.Këto tatuazhe ai i ka të vizatuara në gjymtyrë të trupit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here