Home Uncategorized Policja seksi e Kosovës poston fotografi joshëse nga pushimet

Policja seksi e Kosovës poston fotografi joshëse nga pushimet

98
0

Njihet si policja më seksi në Kosovë. Linda Aliu, me fotografitë e saj nëpër rrjete sociale, ka zgjuar edhe kureshtjen e mediave të huaja.

Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft joshëse në llogarinë e saj Instagram.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo së fundi ka publikuar disa fotografi nga pushimet, ku shfaq linjat e saj trupore.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike.. Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.
Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

Aliu numëron rreth mijë ndjekës në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here