Home Uncategorized Pamje nga dasma e Daut Haradinaj , shikoni sa bukur dukeshin Lola...

Pamje nga dasma e Daut Haradinaj , shikoni sa bukur dukeshin Lola e Dauti! (FOTO)

273
0

Daut Haradinaj deputeti i kuvendit të Kosovës, jo rrallë here është i përfolur edhe në media. Haradinaj gjithsesi është i komentuar për poltikë, por, gjithashtu edhe për jetën e tij private,
Dauti është i martuar me motrën e Anites, Lolën.

Së bashku çifti kanë dy fëmijë një vajzë dhe një djalë, të cilët i pagëzuan me emrat Troja dhe David.

Bashkëshortja e tij Lola në çdo paraqitje që ajo ka, gjithmonë komentohet për bukurin dhe stilin e saj.

Por, se si është dukur ajo në ditën më të rëndësishme të saj, në ditën kur u martua me Dautin e shohim në fotografinë më poshtë.

Si Lola ashtu edhe Dauti, duket se kanë qenë më të hollë, por, nuk është se kanë ndryshuar shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here