Home Uncategorized Nuk besoj që e njihni ! Ky është burri i Gresa Behlulit...

Nuk besoj që e njihni ! Ky është burri i Gresa Behlulit (Foto)

99
0

Vajza e Shkurte Fejzës, Gresa po i jep fund beqarisë.

Dhe, tashmë është mësuar edhe personi me të cilin po martohet Gresa.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli këtë të shtunë do ta kurorëzoi dashurinë me martesë, shkruan lajmi.net.

Ajo është kujdesur që j etën private ta mbajë sa më larg botës së mediave dhe deri më sot shumë pak e kanë ditur se kush është mashkulli që ia ka rrëmbyer zemrën.

Sot në media u bë e ditur se Gresa Behluli do të martohet me Lulzim Ibrahimin, i cili njihet më mirë si zyrtar i lartë i klubit të basketbollit të Z Mobile Prishtina.

Ibrahimi është zëvendës president i klubit prishtinas të basketbollit tash e sa vite, por që shumë pak është sh faqur në media.

Mbrëmë Gresa e ka mbajtur k anagjeqin dhe të pranishme ishin edhe shumë prej emrave të njohur për p ublikun.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here