Home Uncategorized “Pse ma ki marr fustanin”, vajzat e Berat Buzhales ‘kapen’ në komente

“Pse ma ki marr fustanin”, vajzat e Berat Buzhales ‘kapen’ në komente

48
0

Gazetari i njohur Berat Buzhala, njihet si një njeri ‘mos kokë qarës’, pasi e jeton jetën bash qysh ia donë qejfi.

Është i thjesht dhe modest, shkruan InfoKosova.

Në një fotografi të publikuar së bashku me vajzën e tij Sarah, vajza tjetër Lea beri një koment ku mori vëmendjen e të gjithë.

“Pse ma ki marr fustanin?????”, ishte komenti i Leas drejtuar motrës së saj.

“Jo, veç e ka ble të njojt, se m’tha po ka qef Lea me u match”, ia ktheu Berati komentin./InfoKosova/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here