Home Uncategorized I bardhë dhe bukurosh, ky është dashuria e Kides

I bardhë dhe bukurosh, ky është dashuria e Kides

55
0Kida është ndër këngëtaret e reja më të pëlqyera, shkruan “Kosovarja”.

E, asaj i pëlqen shumë qeni i saj i races Shpicer Gjerman, me të cilin Kida kalon mjaftë kohë.

Këngëtarja është shumë e lidhur me qenin e saj që e mban në banesë, e për të cilin kujdesen kryesisht prindërit e këngëtares.

Kida, është parë shpesh duke I dhënë puthje e përqafime qenushit, e madje edhe duke ja festuar me tortë ditën e lindjes, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here