Home Uncategorized A e dinit sa njerëz e ndjekin vajzën e Mozzikut dhe Loredanës?

A e dinit sa njerëz e ndjekin vajzën e Mozzikut dhe Loredanës?

54
0
Hana është fëmija i parë i reperëve të njohur Mozzik dhe Loredana, të cilët së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe, e vogla ka pasur vëmendje maksimale nga prindërit, fansat e tyre dhe media.

Simpatikja e vogël ka edhe faqen e saj në rrjetin social Instagram me emrin Hana Aliu, ku numëron rreth 400 mijë ndjekës, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë faqe publikohen foto të ndryshme të së voglës, që marrin edhe shumë komente e pëlqime. /Kosovarja/
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here