Home Uncategorized ‘Tea është me mua por ju betohem…’: Bearti flet pas fotove që...

‘Tea është me mua por ju betohem…’: Bearti flet pas fotove që trazuan rrjetin

87
0

Pas fotografive që trazuan rrjetin ku shfaqej duke shkëmbyer puthje pasionante me Tean, ka reaguar më në fund Bearti.

Përmes InstaStory ai është shprehur:

“Ndjej detyrim që në emrin tim dhe të Teas të flas tani. Rrethanat erdhën t’iu them se çfarë keni marrë vesh për mua dhe Tean është e vërtetë. Tea është me mua, jemi bashkë por ju betohem me dorën në zemër se Tea është e pafajshme, është viktima e kësaj situate dhe jo vetëm ajo.Por me kohë do ta mësoni të gjithë të vërtetën e kësaj historie. Mbi gjithçka ështënjë dashuri e vërtetë,më e bukura e të gjithë dashurive” – deklaron Bearti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here