Home Uncategorized Robert Berisha sot feston ditëlindjen

Robert Berisha sot feston ditëlindjen

63
0

Këngëtari sot feston ditëlindjen.

Robert Berisha mbush 43 vite.

Ai ka lindur me 28 janar në vitin 1978, Roberti mori urime të shumta nga miqtë dhe fansat e tij.

Robert Berisha është njëri nga artistët e estradës i cili ka vite që është pjesë e skenës muzikore duke i qëndruar besnik publikut me projekte të shumta muzikore.

Ndryshe, nga jeta personale këngëtari ka qenë i martuar me Nora Istrefin por çifti u ndanë pas 13 viteve martesë. Ish-çifti nga martesa e tyre kanë një vajzë Renen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here