Home Uncategorized Thuhej se janë ndarë, Besa Gashi së bashku me vajzën merr pjesë...

Thuhej se janë ndarë, Besa Gashi së bashku me vajzën merr pjesë në varrimin e Albert Krasniqit

124
0

Në varrimin e të ndjerit është e pranishme edhe ish-bashkëshortja e tij.

Në tubimin e madh të njerëzve aty ishte edhe Besa Gashi, shkruan lajmi.net.

Ajo u pa veshur në të zeza dhe me një palë syze në sy e cila edhe u përlot.

Albert Krasniqi ndërroi jetë ditën e djeshme pas u qëllua me armë zjarri nga babai i tij, Skënder Krasniqi.

Ndryshe, javë më parë u raportua se i ndjeri është ndarë nga gruaja e tij pas disa viteve martesë./Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here