Home Uncategorized Ky është babai i cili vrau djalin e tij në Prishtinë

Ky është babai i cili vrau djalin e tij në Prishtinë

104
0

Rreth orës 17:00 ka ndodhur një vrasje e rëndë në Prishtinë.

Indeksonline mëson se viktima është Albert Krasniqi.

Ai ka qenë menaxher i grupit muzikor “Babastars”.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur që dorasi ka qenë babai i tij.

Dyshohet se viktima ka pasur probleme familjare dhe ka kërcënuar që disa ditë familjarët e tij për t’ia plotësuar kushtet që kërkonte.

Babai pasi e ka kryer aktin ka njoftuar vetë policinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here