Home Uncategorized Ekskluzive:Mësohet arsyeja pse e qoi babain të vriste djalin e tij,Albert Krasniqin

Ekskluzive:Mësohet arsyeja pse e qoi babain të vriste djalin e tij,Albert Krasniqin

484
0

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë. Albert Krasniqi ka mbetur i vrarë në bodrumin e banesës së tij te rruga C.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur që dorasi ka qenë babai i tij.

Dyshohet se viktima ka pasur probleme familjare dhe ka kërcënuar që disa ditë familjarët e tij për t’ia plotësuar kushtet që kërkonte.

Babai pasi e ka kryer aktin ka njoftuar vetë policinë.

/Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here