Home Uncategorized Edhe Gold Ag reagon pas privimit nga jeta Albert Krasniqi

Edhe Gold Ag reagon pas privimit nga jeta Albert Krasniqi

109
0

Reperi i njohur kosovar, Arian Agushi ka reaguar pas aktit tragjik në Prishtinë, ku mbeti i v.rarë ish-menaxheri i “Baba Stars”, Albert Krasniqi.

Agushi në rrjetin e tij social “Facebook”, ka publikuar fotografi me dorasin dhe viktimën, duke u shprehur i mërzitur nga ky rast.

Përveç tij, edhe artistë tjerë të njohur kanë reaguar pas kësaj tragjedie.

Ndërkaq, ish-menaxheri i njohur, Albert Krasniqi, është qelluar per v.dekje sot rreth orës 17:00, ku dyshohet se beri babai i tij./GazetaBlic

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here