Home Uncategorized Publikohen pamjet e rënda, dalin pamjet e sherrit Fatjon – Eri në...

Publikohen pamjet e rënda, dalin pamjet e sherrit Fatjon – Eri në “Për’Puthen”

84
0

Në vëmendje të “Për’Puthe Prime” ishte incidenti i javës së shkuar, ku gati nuk përfundoi deri në një përplasje fizike midis Erjonit dhe Fatjonit, ku ky i fundit ka vendosur të largohet nga emisioni së fundmi.

Në studio u transmetuan pamjet e rënda që nuk u transmetuan më herët, ku dëgjohen sharje, fyerje dhe ofendime, e më pas konkurrentët u sulën drejt njëri-tjetrit për t’u zënë.

Për fat ishin djemtë e tjerë që kanë ndërhyrë dhe i kanë larguar dy djemtë.

Në një moment Fatjoni sulet me vrap për të s.ulmuar Erin, por ndërhyrë të tjerët.

“Të ngre në ajër o lepurush, o legen m***”, thotë Fatjoni./Blic

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here