Home Uncategorized Ramiz Lladrovci ia huq keq, nuk dinë se si shkruhet emri i...

Ramiz Lladrovci ia huq keq, nuk dinë se si shkruhet emri i William Walker

90
0

Kryetari legjendar i Drenasit, Ramiz Lladrovci edhe kësaj radhe ia ka huqur në një shkrim të tij, shkruan “InfoKosova”.

Duke e përshkruar ngjarjen e Reçakut dhe duke treguar për William Walker, ai e kishte quajtur këtë të fundit me mbiemër Wocker.

Mesazhi ishte aq i ndjeshëm sa që nuk lejohet që të përqeshet, por si duket nga emocionet e mëdha, Ramizi e ka bërë këtë gabim drejtëshkrimor./InfoKosova/

Ja dhe postimi i plorë i Ramiz Lladrovcit:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here