Home Uncategorized Jo veç të dashur, ja çka e ka tjetër Genta biznismenin turk

Jo veç të dashur, ja çka e ka tjetër Genta biznismenin turk

78
0

E ka të dashur, por, edhe ‘shofer’ personal.

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismjali ka zgjedhur që mos ta mbajë më jetën private edhe aq të fshehur.

Ajo tashmë ka dalë publikisht me të dashurin e saj turk me të cilin po e shijon çdo moment të lidhjes.

Këngëtarja ka pranuar kritika se përse nuk e ka gjetur një shqiptar mirëpo asaj duket se nuk po i intereson fare për komentet negative që po i merr dhe po vazhdon ta shijoj deri në maksimum jetën me personin që ia ka rrëmbyer zemrën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here