Home Uncategorized I jepet lamtumira e fundit 15-vjeçarit, babai shpërthejnë në lot gjatë varrimit!

I jepet lamtumira e fundit 15-vjeçarit, babai shpërthejnë në lot gjatë varrimit!

205
0

Sot në Prizren, u bë ceremonia e varrimit të 15-vjeçarit , i cili humbi jetën tragjikisht dje, shkruan Kosova24.

Varrimi i tij u bë me namazin e Iqindis në varrezat e qytetit në Prizren.

Lirim Buduri u përcollën për në banesën e fundit,në një ceremoni mortore në të cilën morën pjesë familjarë, dhe miq të shumtë./Kosova24/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here