Home Uncategorized Vdes dhjetë vjeçarja nga një aksident në Tiranë

Vdes dhjetë vjeçarja nga një aksident në Tiranë

61
0

Një dhjetë vjeçare ka vdekur këtë të diel si pasojë e një aksidenti që kanë ndodhur në rrugën “Njazi Meka” në zonën e Alliasit, në Tiranë.

E mitura me iniciale A.P. ka ndërruar jetë në spital për shkak të plagëve të marra.

Drejtuesi i mjetit A.G. shoqëruar në Komisariatin e Policisë Nr.4, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, shkruan tch

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here