Home Uncategorized Graniti dhe Leonita do të bëhen prindër për herë të dytë

Graniti dhe Leonita do të bëhen prindër për herë të dytë

68
0

Granit Xhaka përmes një portreti të bukur dha lajmin se po bëhet sërish baba.

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj, po bëhen edhe me një fëmijë.

Ishte Graniti ai i cili publikoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqen e gjithë familja të lumtur.

Në atë imazh, shihet Leonita me barkun e rrumbullakosur, e cila është në muajt e fundit të shtatzënisë.

“Familja jonë e vogël po rritet… mezi presim të të takojmë👼🏻❤️🙏🥰 #AYANA @leonita.x“, ka shkruar futbollisti.

Graniti dhe Leonita janë prindër edhe të një vajze, të cilën e pagëzuan Ayana.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here