Home Uncategorized Albin Kurti dhe Vjosa Osmani garojnë bashkë në zgjedhje

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani garojnë bashkë në zgjedhje

51
0

Kreu i LVV-së, Albin Kurti dhe u.d e presidentit, Vjosa Osmani kanë nënshkruar sot marrëveshjen e bashjëpunimit.

Pas marrëveshjes Kurti dhe Osmani kanë dalë në konferencë të përbashkët.

Në këtë konferencë Kurti dhe Osmani kanë bërë të ditur se do të garojnë në listë të përbashkët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here