Home Uncategorized Video/ Ariu rishfaqet sonte në fshatin Manastiricë të Prizrenit

Video/ Ariu rishfaqet sonte në fshatin Manastiricë të Prizrenit

49
0

Ndërkohë që rrugët e malet janë të mbuluara me borë, një kafshë u pa në një fshat të Prizrenit.

Përmes një videoje të publikuar nga një media lokale, mund të shihni një ari, i cili u pa në Manastiricë.

Ai shihet teksa vrapon, ndërsa banorët e kësaj pjese, sigurisht do të jenë të rrezikuar si pasojë që kjo kafshë u rikthye dhe po sillet në afërsi të tyre./Indeksonline

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here