Home Uncategorized Mimoza Sllamniku ka nevojë për ndihmë

Mimoza Sllamniku ka nevojë për ndihmë

54
0

Mimoza Sllamniku, 28 vjeqare e cila vuan nga dëmtimi i të dy veshkëve ka nevojë për ndihmë, shkruan Gazeta Blic.

Sllamnikut, i nevojitet shërim jashtë vendit dhe shpenzimet e trajtimit janë shumë të kushtueshme për këtë arsye nevojitet ndihma e të gjithëve.

Të gjitha të hollat e mbledhura destinohen për të ndihmuar Mimozën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here