Home Uncategorized Getinjo shtrihet në spital (FOTO)

Getinjo shtrihet në spital (FOTO)

29
0

Getinjo nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Reperi shqiptar njoftoi ndjekësit e tij të shumtë në Instagram, se është sëmurë dhe aktualisht po merr serum.

Ai nuk tregoi se për çfarë bëhet fjalë përveç përshkrimit mbi foton e shpërndarë: “Ditë të sëmurë”, njofton Klan Kosova.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here