Home Uncategorized Robert Berisha merr këtë vendim pas vdekjes së nënës

Robert Berisha merr këtë vendim pas vdekjes së nënës

75
0

Para pak ditësh, ndërroi jetë nëna e Robert dhe Patris Berishës.

E ndjera Teuta u varros në ditën që vdiq mes familjarëve dhe miqve të saj, njofton Klan Kosova.

Pas humbjes së nënës, Roberti nuk do të paraqitet në emisionin e tij “Robi plaket kur don vet” në Klan Kosova, deri më 21 shkurt dhe deri atëherë, do të transmetohen “Best Of”.

Lexoni më poshtë njoftimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here