Home Uncategorized Pas Norës edhe Tuna shkruan diçka për ish vjehrrën e saj

Pas Norës edhe Tuna shkruan diçka për ish vjehrrën e saj

141
0

Vëllezërit Berisha kanë humbur nënën e tyre.

Për Robertin dhe Patrisin sot është një ditë e rëndë, ata po përballen me humbjen e personit më të rëndësishëm në jetën e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Ishte Patrisi ai i cili njoftoi të afërmit, kolegtë e miqtë në facebook duke iu kumtuar lajmin e kobshëm.

Ndërkohë që indiferente nuk qëndroi Nora si reja e madhe duke shprehë ngushëllime për humbjen e ish vjehrrës së saj.

Por në këtë moment të dhimbshmë edhe Tuna befasoi me veprimin, ku pavarësisht rrjedhës së gjerave kohët e fundit me Patrisin edhe ajo shkroi fjalë të bukura për nënën e ish bashkëshortit./Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here