Home Uncategorized Këto janë dy politikanet më seksi sipas Milaim Zekës

Këto janë dy politikanet më seksi sipas Milaim Zekës

90
0

Milaim Zeka shton edhe një emër te lista e politikaneve më sek si në vend

Mbrëmë në emisionin “Express Rozë”, ka qenë i ftuar edhe ish-deputeti Milaim Zeka, i cili u është përgjigjur disa pyetjeve jo fort të zakonshme.

Zeka ka treguar edhe se cilat janë politikanet më seksi në vend. Këtë herë, ai e ka shtuar në listë edhe emrin e ambasadores Vlora Çitakut.

“Politikanja më seksi është Duda Balje dhe Vlora Çitaku”, ka thënë Zeka.

Ndryshe, në një intervistë para pak ditësh, kur ishte pyetur për politikanet se ksi, Zeka e kishte përmendur vetëm Duda Baljen dhe Atifete Jahjagën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here