Home Uncategorized Ledri publikon imazhin e ëmbël menjëherë pas lindjes së vajzës

Ledri publikon imazhin e ëmbël menjëherë pas lindjes së vajzës

142
0

Ledri Vula ka publikuar një imazh me Sarën.

Sot u bë i ditur lajmi se Ledri Vula dhe Sara Hoxha i dhanë fund pritjes së gjatë 9 mujore, shkruan lajmi.net.

Burime të brendshme të dyshes kishin kofirmuar se foshnja e tyre erdhi në jetë sot më datë 14 dhjetor.

Para pak minutash ishte Ledri ai që publikoi një imazh së bashku me Sarën.

Në imazhin e publikuar shihen duart e çiftit dhe në mbishkrim Ledri kishte shënuar datën e sotme, ndërsa ende nuk është bërë i ditur emri i vajzës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here