Home Uncategorized Ekskluzive: Ledri Vula u bë baba

Ekskluzive: Ledri Vula u bë baba

160
0

Sot është ditë e veçantë për familjen Vula. Rtv21 mëson se rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha sot u bënë prindër të një vajze.

Ledri e as Sara ende nuk kanë bërë asgjë publike në rrjete sociale. Ndryshe, në muajin korrik Ledri dhe Sara e kanë bërë publik lajmin se po bëhen prindër.

Ledri ka publikuar në muajin tetor projektin e veçantë “Si baba”, të cilin ia dedikoi vajzës së tij, që ishte duke ardhur në jetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here