Home Uncategorized Loredana e bëri këtë ndryshim për qefin e Mozzikut?

Loredana e bëri këtë ndryshim për qefin e Mozzikut?

140
0

Është një nga reperet më të famshme.

Ajo ka arritur të shijojë famë të madhe si në Kosovë, Zvicër e Gjermani duke kryesuar top listat me hitet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ditë më parë u zbuluan se kanë rregulluar raportet me Mozzikun duke u kap mat në shëtitjet e tyre.

Pasi u ribashkuan duket se Lori nuk e ka ndërmend ti ndal eksperimentet në pamje, duke bërë ndryshime drastike.

Duke u shndërruar në një brune tejet seksi ajo mahniti te gjithë ndjekësit e saj.

Mos vallë kështu e donë Mozziku më shumë, dhe kjo është arsyeja se pse bëri këtë ndryshim?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here