Home Uncategorized I shtrirë në spital nga Covid-19? Flet Genc Prelvukaj

I shtrirë në spital nga Covid-19? Flet Genc Prelvukaj

174
0

Genc Prelvukaj ka folur lidhur me gjendjen e tij.

Reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj, është njëri nga emrat e njohur i cili është prekur nga Covid-19, shkruan lajmi.net.

Gjendja e tij momentalisht është e mirë ani pse është raportuar se është shtrirë në klinikën infektive pasi nuk është mirë.

E gjithë kjo vjen si pasojë e publikimit të një fotografie në të cilën Genci shihet i shtrirë në spital dhe nëpërmjet një postimit tjetër në Instagram ai ka njoftuar se gjendjen e ka të mirë mirëpo po merr terapinë e nevojshme

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here