Home Uncategorized “Guerili i babit”, Gold AG pozon i lumtur krah djalit

“Guerili i babit”, Gold AG pozon i lumtur krah djalit

141
0

Gold AG e ka publikuar një foto me djalin e tij, Guerilin.

Reperi i njohur shqitpar, Arian Agushi-Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, së fundmi janë bërë prindër të një djali, shkruan lajmi.net.

Fëmijën ata e pagëzuan me emrin Gueril ndërsa urimet ishin të shumta.

Tani Goldi nuk po ndahet nga vogëlushi i cili i dha epitetin prind dhe e bëri shumë të lumtur.

Mbrëmjen e djeshme e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet i lumtur krah djalit.

“Guerili i babit ❤️”, ka shkruar Goldi pranë publikimit të fotos në llogarinë e tij në Instagram. As këtu nuk munguan komentet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here