Home Uncategorized Veprim human i kaçanikasve, brenda 1 ore mbledhin 25 mijë € për...

Veprim human i kaçanikasve, brenda 1 ore mbledhin 25 mijë € për një familje skamnore!

162
0

Një veprim human kanë bërë disa kaçanikas. Brenda një ore, ata kanë mbledhur afro 25 mijë euro për ndërtimin e shtëpisë së një familje skamnore.

Kjo është realizuar përmes një video-live të faqes lokale të këtij qyteti, “Sje kaçanikli,nëse”.

Diaspora dhe dashamirë të qyteteve të trojeve shqiptare kontribuuan me shifra të ndryshme të parave.

Disa pamje më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here