Home Uncategorized Vajzat e Shyhrete Behlulit sjellin fotot më të mira me nipat e...

Vajzat e Shyhrete Behlulit sjellin fotot më të mira me nipat e mbesat

143
0

Jemi në prag të festave të fundvitit e si zakonisht fotosesioni për këtë fundvit nuk ka munguar as nga familja e madhe e Shyhretet Behlulit.

Këngëtarja kosovare ditë më parë solli një imazh ku u shfaq e rrethuar me vajzat mbesat e renë e saj, shkruan “Kosovarja”.

E pas saj foto të bukura realizuan edhe vajzat e saj bashkë me nipat e mbesat.

Janë Gresa dhe Engji ato që kanë sjellë dy imazhe mahnitëse njërën bashkë me nipat e tjetrën me mbesat.

Thjesht dy imazhe të këndshme e që përcjellin shumë dashuri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here