Home Uncategorized Marku: A e njeh boksin ky gjyqtar, jam goditur vetëm një herë

Marku: A e njeh boksin ky gjyqtar, jam goditur vetëm një herë

125
0

Ka përfunduar meçi ndërmjet Florian Markut dhe Jamie Strwart në The SSE Arena, Wembley.

Meçi përfundoi në barazim, por shqiptari nuk ishte aspak i kënaqur me vendimin e gjyqtarit.

‘Kjo është shaka e dini, ky gjyqtar nuk di asgjë për boksin. Ai më goditi vetëm njëherë në fytyrë, unë e rrëzova dhe e godita shumë atë’, tha ai.

‘Ata po na prishin karrierën me këto vendime, në rregull, ai është boksier i mirë por nuk e meritoi fitoren. Si mund të jetë ky rezultat, jam shumë i zhgënjyer me të gjithë gjyqtarët’, përfundoi Florian Marku./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here