Home Uncategorized I jepet lamtumira e fundit, anëtarit të pestë të familjes nga Kamenica,...

I jepet lamtumira e fundit, anëtarit të pestë të familjes nga Kamenica, që ndërroi jetë nga Covid-19

202
0

Sot në varrezat e fshatit Koretin të Kamenicës iu dha lamtumira e fundit anëtarit të pestë të familjes Basha që nuk arriti ta fitojë luftën me COVID-19.48 vjeçari vdiq të premten, disa ditë pasi i vd iq nëna, vëllai dhe dy motrat nga po i njëjti virus.

Sipas familjarëve, i ndjeri ishte tip sportiv dhe nuk është se vuante nga ndonjë sëmundje para se të infektohej me koronavirus.

Për ta përcjellë në varrezat e fshatit dolën shumë bashkëfshatarë dhe miq, ndërkohë që aty ishte edhe policia për të inspektuar se a po respektohen masat anti-COVID-19.Avdush Basha la pas vetes dy djemtë dhe gruan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here