Home Uncategorized Ari zgjedh Melindën për mardhënie me të

Ari zgjedh Melindën për mardhënie me të

209
0

Reperi i ri nga Ferizaj, Ari sonte ishte i ftuar ne emisionin N’05 ku gjate intervistes u pergjigj ne pyetjen: •Me cilën këngëtare shqiptare do bëje marredhenie ?

Ari: Marrdhënie me Bebe Rexhen ndersa nga keto qe jane ne Kosove dhe Shqiperi e zgjedh rap artisten Melinda Ademin.

Me pas Ari u pergjigj edhe ne dy pytje tjera po ashtu provokative

•Vendi me interesant ku keni bere marrdhënie ?
•Muzika apo marrdhënja?

Per te kuptuar keto dhe pergjigjjet tjera ne pyetjet provokative ndiqeni videon më poshtë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here