Home Uncategorized Vazhdon të mos ketë konkurrencë, Adelina Ismajli shkëlqen në imazhin e fundit

Vazhdon të mos ketë konkurrencë, Adelina Ismajli shkëlqen në imazhin e fundit

136
0

Adelina Ismajli është padyshim diva shqiptare.

Padyshim që Adelina Ismajli është ndër fytyrat më të komentuara e cila merr tërë vëmendjen e të gjithëve, shkruan lajmi.net.

Ajo kohëve të fundit i është rikthyer ekranit televiziv ku edhe tashmë më aktive se kurrë dhe duket se nuk e ka ndërmend të ndalet.
Adelina gjithashtu është tejet aktive në rrjete sociale ku shpërndanë imazhe të ndryshme me paraqitje fantastike duke pranuar komplimente nga më të ndryshmet.

Disa orë më parë ajo ka publikuar një imazh ku shihet e veshur me një fustan ngjyrë të hirtë e cila duket e jashtëzakonshme kurse për grimin kishte vendosur të përdorte nuanca më të errëta./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here