Home Uncategorized Futbollistit kosovar, i vdesin pesë anëtarë të familjes nga Covid-19

Futbollistit kosovar, i vdesin pesë anëtarë të familjes nga Covid-19

183
0

Një fatkeqësi i ka ndodhur familjes Basha nga Koretini i Kamenicës, përkatësish ish-futbollistit të Bashkimit, Fazli Basha.

Në familjën e futbollistit Basha, kanë humbur jetën pesë perosna si pasoj e Covid-19, shkruan IndeksOnline

Lajmin e ka bërë të ditur vetë skuadra e KF Bashkimit, ku pëmes një postimi në ‘Facebook’ i ka shprehur ngushëllime ish-futbollistit të tyre dhe gjithë familjes, Basha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here