Home Uncategorized Adelina ndoshta edhe vetë ka harruar se si dukej dikur

Adelina ndoshta edhe vetë ka harruar se si dukej dikur

222
0

Adelina Ismaili është mbretëreshë e bukurisë, këngëtare ikonike e skenës moderne muzikore.

Nami i saj prej vitesh është i madh dhe të gjithë e njohin si yllin më potent të skenës në Kosovë e Shqipëri.

Ka vite që Adelina buk sjell këngë të reja, ndërkaq së fundi është rikthyer në ekran me një projekt televiziv të quajtur “Tete a tete me Adelinen”, shkruan “Kosovarja”.

Në episodin e fundit të emisionit, ku Adelina kishte përballë Aurela Gaçen, shkëlqej vërtet.

Bukur është dukur dikur e bukur tani, apo jo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here