Home Uncategorized Nga sot kjo komunë e Kosovës ofron Wi-Fi pa pagesë për qytetarët

Nga sot kjo komunë e Kosovës ofron Wi-Fi pa pagesë për qytetarët

153
0

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, njofton se në sheshin “Adem Jashari” dhe në parqet e qytetit është lëshuar shërbimi Free Wi-Fi për të gjithë qytetarët.

Nga sot qytetarët që frekuentojnë këto vende do të mund të kyçen në internet pa pagesë

Njoftimi i plotë i kryetarit të Lipjanit:

Në sheshin “Adem Jashari” dhe në parqet e qytetit është lëshuar në funksion Free Wi-Fi për të gjithë qytetarët të cilët frekuentojnë këto vende.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here