Home Uncategorized Ylli Demaj i kthehet zanatit të vjetër

Ylli Demaj i kthehet zanatit të vjetër

266
0

Ylli Demaj është këngëtari nga Peja që së fundi u bë mjaftë i famshëm, kjo falë angazhimit më të theksuar në muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Ylli, pati një bashkëpunim me Albërie Hadërgjonaj dhe më pas erdhen shumë të tjerë në programe të ndryshme.

Por, a e dini që para se të niste të këndonte, Ylli Demaj ishte instrumentist, i binte sintizaizerit?

Së fundi, kur aktivitetet po mungojnë, Yll Demaj në disa mbrëmje private edhe po këndon edhe po bjen sintit.

Rikthim në zënat të vjetër!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here