Home Uncategorized Vjosa Osmani shkon në Boge me veturë zyrtare

Vjosa Osmani shkon në Boge me veturë zyrtare

167
0

U.d presidentja Vjosa Osmani ka vendosur që ketë vikend ta kaloj në Hotel Magra Austria në Bogë të Rugovës.

Ajo është parë aty sot e shoqëruar nga bashkëshorti i saj dhe dy vajzat.

Osmani në këtë vikend privat shihet e shoqëruar nga veturat zyrtare të Kuvendit të Kosovës dhe policia që po e shoqëron.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here