Home Uncategorized Lajme të këqija nga Vedat Muriqi

Lajme të këqija nga Vedat Muriqi

155
0

Vedat Muriqi nuk është gati.

Vedat Muriqi vazhdon të jetë jashtë për probleme muskulore.

Sulmuesi i Kombëtares u dëmtua në fund të muajit nëntor dhe është raportuar se do të mungojë së paku 15 ditë.

Ai nuk ia ka dal të rikuperohet për sfidën me Spezian, derisa raportohet se do të mungojë edhe javën e ardhshme.

Në sulm për Lazion starton i padiskutueshmi, Ciro Immobile.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here