Home Uncategorized Labinot Tahiri pozon pranë gruas, duken çift perfekt!

Labinot Tahiri pozon pranë gruas, duken çift perfekt!

214
0

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri ka publikuar një fotografi të përbashkët me bashkëshorten e tij.

Krahas njëri- tjetrit, Labi dhe Hana duken një çift i mirë, derisa përcjellin harmoni, shkruan IndeksOnline.

Ata janë të martuar prej vitesh, dhe së bashku kanë tre fëmijë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here