Home Uncategorized Vdes zyrtari i lartë i Raiffaisen Bank në Kosovë

Vdes zyrtari i lartë i Raiffaisen Bank në Kosovë

66
0

Ka ndërruar jetë, Genc Loxha, zyrtar i lartë në bankën e njohur, Raiffaisen Bank.

Kjo është bërë e ditur nga miqtë nëpër rrjetet sociale.

Ah bre

Genc Loxha

Sa shume na ke merzite sot.

Kane me më mungu biseda tona, na kane mbet shume loje pa i kshyre bashke…

Ngushellime familjes Loxha dhe gjithe kolegeve te Raiffeisen Bankes.

Iku me i miri nga ne

Iku Genci.

Ahhh, breee dhondri jem i mirë, i dashtun, i qetë që qetësia tande me këto vite se gjeta askund, na kopëtove shpirtat sot.

Të jesh i lehtë dheu, si e ke shpirtin ti vetë .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here